Markanızın sosyal medyada, hedef kitlesi ile etkileşime geçmesini, sadık takipçiler edinmesini sağlayan iletişim stratejisini ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.
Sosyal medyada artık sıradan içeriklerin kullanıcılarda sadakat yaratmadığını, konuşulmadığını, müşteri memnuniyeti sağlamadığını ve satışlar üzerinde çok etkili olmadığını biliyoruz. Sadece rakamlara bakıp konuşmak yerine, gerçek bir müşteri ilişkisi yaratmak ve bu kitleyi yönetmek için çalışıyoruz.

Smartis Social olarak etkileşiminizi yükseltmek için:

  • 1Markanızın stratejik hedefleri ile paralel sosyal medya stratejisi belirliyoruz.
  • 2Müşterilerinizin, markayı, sosyal medyada nasıl deneyimleyeceğini belirlemek için marka topluluğunuzu analiz ediyoruz.
  • 3Daima canlı, organik ve gerçek kullanıcıların marka ile sohbet etmesini sağlıyoruz.

Smartis Social ekibi olarak, her zaman, müşterilerinizin dikkatini çekecek farklı etkileşim çözümleri geliştirerek müşterilerinizin duygularını yönlendirmenizi sağlıyoruz. Böylece, kullanıcılarınızın markanızı hatırlamasını, daha fazlası için size gelmesini, sizi önemsemesini ve arkadaşlarını da size getirmesini sağlıyoruz. Özel olarak markanızla ilgilenen sosyal medya uzmanımız, marka stratejistimiz ve sosyal medya analistimizin birlikte gerçekleştirdikleri çalışma ile sürekli marka takibinizi yaparak “size uygun çözümlerle” markanızı en iyi noktaya getiriyoruz.

Markanızı sosyal medyada koruyan, teknolojik ölçümlemeler ışığında marka yöneticilerimizce gerçekleştirilen moderasyon çalışmalarını sunuyoruz.
Her ay, sosyal medya mecralarında, kullanıcıların milyarlarca içerik paylaştığını biliyoruz. Her zaman yanıt verilecek bir müşteri sorusu, teşekkür bekleyen güzel bir yorum, çözüme kavuşturulması istenen olumsuz bir yorum, yönetilmesi gereken bir sosyal medya krizi ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan bu ihtiyaçları belirlemek, takip etmek ve bu akışı kendi içinde önceliklendirerek yönetmektir. Moderasyon; mecra sayıları, topluluğun büyüklüğü, saat aralığı gibi etkenlere bağlı olarak çok ciddi ve detaylı bir çalışma gerektirir.

Smartis Social olarak içerik ve mecra yönetiminizi hızlandırmak için:

  • 1İnsan gücü ile gerçekleştirdiğimiz moderasyon ile sayfanızdaki kullanıcılarınıza kendilerini özel hissettiriyoruz.
  • 2Önceliklendirilmiş iş akışımız sayesinde sorunsuz bir moderasyon gerçekleştiriyoruz.
  • 3Sizlere sosyal medya krizleri konusunda deneyimli bir kadro ile hizmet veriyoruz.
Sosyal medyadan edindiğimiz kapsamlı kullanıcı verileri ışığında hedef kitlenizin ihtiyaçlarını, davranışlarını öğrenmenizi ve öngörmenizi sağlıyoruz.
Sosyal medya platformları sayesinde kullanıcılara dair oldukça önemli verilere ulaşabiliyoruz. Birçok marka, markalarına değer katmak için bu verileri nasıl kullanabileceklerini ve neye dönüştürebileceklerini bilmezken, sizlere, sadece rakamlardan oluşan raporların içinde kaybolmadan, bu verilerle markanıza güçlü bir içgörü ve öngörü sağlamanın yollarını gösteriyoruz.

Güçlü içgörü çözümlerimiz ile müşterilerinizi ve onların düşündüklerini anlamanın yanı sıra gelecekte yapabilekleriniz konusunda bir öngörüye de sahip olabileceksiniz.

Smartis Interactive’in 17 yıllık deneyimi sayesinde, özellikle uygulamalar konusunda, tüm süreci başarıyla yönetiyoruz. Markanız ile ilgilenen sosyal medya ekibimiz tüm süreci sizin için özel olarak tasarlıyor. Size gerçekçi ve olumlu geri dönüş alabileceğiniz çözümlerle hizmet veriyor.

Smartis Social olarak içgörünüzü güçlendirmek için:

  • 1Sosyal medya mecralarındaki veriyi titizlikle inceliyoruz.
  • 2Kullanıcıların sadece sizin markanızdaki değil, diğer markalardaki sohbetlerini de takip ederek markanıza kazanç sağlayacak mantıklı çözümler geliştiriyoruz.
  • 3Kullanıcı dostu arayüzleri ve isteğinize göre düzenlenebilen uygulamalar ile “Doğru Veriyi, Doğru Zamanda, Doğru Kişiye” ulaştırıyoruz.